Duben 2009
EMILY OSMENT-všeličo

30. dubna 2009 v 15:01 ♥EMILY OSMENT♥
Životopis Emily

Datum narození: 10.3.1992
Místo narození: Los Angels California
Znamení:Ryby

Něco o:
Celým jménem se jmenuje Emily Jordan Osment. Emily má staršího bratra Haley Joel Osment. Její maminka se jmenuje Theresa Osment, její taťka Eugen Esment.Emz má dva psy jsou to zlatí retvívři Tor a Nado. Emily je v Americe taky slavná díky seriálu Hannah Montana taky si zahrála v Spy Kids 2 The Island of Lost Dreams jako malá Gertie Giggles. Zahrála si taky v seriálech jako jsou Přatelé..:))

LEONA LEWIS-ŽIVOTOPIS

30. dubna 2009 v 14:58 ♥LEONA LEWIS♥
Profese: Zpěvačka
Datum narození: 03.04.1985
Místo narození: Islington, Londýn, Velká Británie
Znamení: Beran
Životopis:
Celým jménem Leona Louise Lewis.
Dvaadvacetiletá vítězka loňského ročníku britské soutěže X Factor vydala 18. listopadu album pojmenované ,,Spirit". Jak se mu daří?
No hned v úvodu můžeme říci, že úspěch v prodejnosti desky je veliký. Dokonce překonalo i rekord nejrychleji prodávané desky v historii UK chart. Těžko říci, do jaké míry v tom hrálo prim davové pobláznění, které doprovází soutěže podobné této. Řekla bych, že veliký. Ale na druhou stranu proč to chápat pouze jako negativum, že.
Singl ,,Bleeding Love" taktéž nějakou chvíli okupoval první příčku britského žebříčku. No chytlavá tahle věc asi trochu je, to je fakt. Nicméně nemohu se zbavit pocitu, že předložené album je spíše popovější záležitostí. V podstatě po prvním poslechu jsem se sama sebe ptala co společného tohle s RnB má. Přesto se tato zpěvačka často dostává do spojení s ním. Leona má určitě příjemný hlas, i když se bojím, že by se mohl stát lehce zaměnitelným. Písně jsou celkem fajn, ale nějaké rozbředlé či co a popravdě mě zatím ještě k uchvacujícím pocitům nedovedli.
Z celé desky mě vlastně baví všehovšudy tři knedlíky, zbytek mi připadá jako taková ta Univerzální Hnědá Omáčka, po chvíli ani nevíte jak vlastně chutnala. Ačkoli tedy na mě tohle album působí spíše těžkopádně a jak se říká ,,nemastně, neslaně", slečně Lewisové určitě fandím. Dát na první dojem se někdy sakra nevyplácí a tohle je třeba zrovna ten případ.
Leona by měla v příštích dnech také spolupracovat se Seanem Kingstonem, který dle svých slov považuje Leonu za osobu se skvělým hlasem i stylem. Prý se máme na co těšit. No uvidíme;)DEMI LOVATO-ŽIVOTOPIS

29. dubna 2009 v 20:50 ♥DEMI LOVATO♥
Jméno: Demetria Devonne Lovato
Místo narození: Dallas, Texas
Datum narození: 20.8. 1992
Věk: 15
Výška: 1.57 m
Barva vlasů: Hnědá
Oči: Hnědé

Sourozenci: 2 sestry (Dallas-19 a Madison-5)
Povolání: Herečka, zpěvačka, skladatelka písní, kytaristka, pianistka

Demi Lovato si zahrála ve stanici FOX, v seriálu Prison Break. Hlavní roli v seriálu "Barney a Friends", také se objevila ve vedení Walta Disneye "Jak Bell Rings" a mnoho dalších. Ve velké konkurenci vyhrála celostátní talent roku.


DEMI LOVATO-AVATARY

29. dubna 2009 v 20:47 ♥DEMI LOVATO♥
demi lovatoDemi LovatoDemi Lovato #4demi lovatoDemi LovatoDemi Lovato
Demi LovatoDemi Lovatoblank 6 -- demi lovato ♥♥Demi LovatoDemi LovatoDemi Lovato


/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */Zac Efron - Životopis

29. dubna 2009 v 19:44 ♥ZAC EFRON♥všeličo
Zac Efron
Nejdůležitější fakta!!!!!!!
Herec,zpěvák a tanečník Zac Efron se narodil 18.října 1987 v San Luis Obispo v Kalifornii. Jeho rodiče David Efron a Starla Baskett si brzy všimli, že má Zac velký pěvecký talent,a tak od jedenácti letech chodil na hodiny zpěvu.Už 11 si taky poprvé zahrál v muzikálu -,,Gypsy".Na střední škole velmi zaujal učitelku dramatických umění a ta měla naštěstí za kamaráda filmového agenta, kterého okamžitě kontaktovala a na Zaca ho upozornila.Díky tomu začal Zac hostovat v několika seriálech, tím se dostal do televize a hlavně povědomí televizních agentů a k hvězdné kariéře tak byl jenom krůček.Možná jsi ho v televizi neregistrovala, ale Zac hrál třeba v ,,Kriminálce Miami", nebo ,,Námořní vyšetřovací službě" či ,,Pohotovosti".V letech 2004-2005 si zahrál roli Camerona Bale v seriálu ,,Summerland".Jeho největším uspěchem ale byla každopádně role Troye Boltona v ,,High School Musical".Mimochodem objevily se fámy o jeho zpěvu v první řadě a tak je třeba u vést na rovinu že se zpěvem měl prvním díle Zac problémy a tak mu v některých fázích trochu vypomáhá jiný zpěvák.A ve druhé řadě HSM ale už Zac zpívá jen sám.
Specialitka o Zacovi!!!
Zac Efron byl pořádně roztomilý už jako málý roztomilý kluk.

Zac Efron nemůže žít bez...
Herec: Yan McKellen
Skupina: Coldplay
Pizza: plody moře
Nápoj: mléko
Auto: Toyota Supra z ,,Rychle a zběsile"¨
Sport: basketball,baseball,lyžování,surfingMILEY CYRUS-ŽIVOTOPIS

29. dubna 2009 v 19:30 ♥MILEY CYRUS♥
Miley Cyrus
povolání:zpěvačka,herečka
datum narození:23.11.1992
věk:15
místo narození:Franklin,Tennessee,USA
znamení:střelec


Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Roye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.

Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.

Výška: 1.63 m
Prezdívka: Miley (Smiley)
Znamení: Střelec, Opice
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey
Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat
Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaru a psaní písní
Nástroje, na kterých umí hrát: Kytara
Oblíbené zpěvačky: HILARY DUFF,Kelly Clarkson,Ashley Simpson
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž
Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Emily Osment